FUTBOL MAÇ BİLETLERİ

İSPANYA LA LİGA MAÇ BİLETLERİ

REAL MADRID - FC BARCELONA MAÇ BİLETİ

TARİH ETKİNLİK ETKİNLİK YERİ
03 Mart 2019 Pazar 00:00 REAL MADRID - FC BARCELONA Santiago Bernabéu Madrid
BÖLÜM / BLOK SIRA Adet FİYAT  

ÖNEMLİ BİLGİLER

 • Satın alacağınız biletler piyasa fiyatı üzerinden tarafınıza temin edilir. O yüzden biletlerin satış bedeli resmi olarak açıklanmiş fiyatların üstünde ya da altında olabilir. Biletlerdeki fiyat değişiklikleri o etkinliğe olan arz ve talep ile doğru orantılıdır.
 • Alacağınız biletler ikili gruplar halinde garanti edilmektedir. (Örneğin 4 bilet alımında 2+2, 3 bilet alımında 2+1 şeklinde) Üç veya daha fazla miktarda bilet alımında biletlerinizin yanyana olmasını talep ediyorsanız öncelikle bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.
 • Tüm biletler etkinliğin yapılacağı yer için hazırlanan oturma planı doğrultusunda kategorize edilmiştir. Örneğin kategori  1’den bilet satın aldıysanız size temin edilecek olan bilet kategori 1 içinde yer alan bloklardan herhangi birinden olacaktır. 
 • Biletlerin teslimatı etkinlik saatinden en geç 24 saat önce etkinliğin yapılacağı şehirdeki kalacağınız adrese ücretsiz olarak yapılacaktır. Vereceğiniz adresin şehir merkezinden uzak olması halinde High Five Sports & Entertainment teslimat için ücret talep etme hakkına sahiptir.
 • Biletlerin teslimatının yapılacağı hotel bilgileri, biletin teslim edileceği kişinin isim ve soyismi ve eğer mümkünse hotele giriş tarihi tarafımıza etkinlik tarihinden en geç 5 gün önce bildirilmelidir. Eksik ve/veya yanlış verilen bilgilerden dolayı oluşacak problemlerden tarafımız sorumlu değildir.
 • Bazı etkinliklerde yukarıdaki bilgilere ek olarak etkinliğe katılacakların pasaport kopyası, isim ve soyismi, doğum tarihi ve uyruğu gibi bilgilerin tarafımıza bildirmeniz gerekebilir. Bu bilgileri tarafımıza en hızlı şekilde ve de eksiksiz bildirmeniz gerekmektedir. Eksik ve/veya yanlış verilen bilgilerden dolayı oluşacak problemlerden tarafımız sorumlu değildir.
 • Eğer etkinliğe giriş elektronik bilet ile yapılacaksa bu biletler en kısa sürede kayıtlı olan e-mail adresinize tarafımızca pdf formatında gönderilecektir. Biletlerin çıktısını alıp etkinliğin yapılacağı yere gitmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi yapılmış biletlerin iade ve iptali mümkün değildir.
 • Etkinlik tarihleri organizasyondan yaklaşık 7-10 gün önce kesinleşecektir. Bunun takibinden şirketimiz sorumlu olmayıp olası etkinlik tarihi değişiminden dolayı iptal kabul edilmeyecektir.
 • Etkinliğin ertelenmesi veya iptal edilmesi durumunda etkinlik organizatörünün verdiği karara göre hareket edilecektir. Etkinlik başka bir güne ertelenir ve ilk açıklanan tarih için düzenlenen biletler yeni tarih için de kullanılabilir ise herhangi bir para iadesi yapılmayacaktır. Etkinliğin iptali durumunda biletin üzerinde yazan asıl fiyat kadar para iadesi yapılacaktır.
 • Bazı etkinliklere girişler tarafınıza sağlanacak “sezonluk kartlar” ile yapılabilir. Bu durumda yapmanız gereken sizin için temin edilen “sezonluk kartı” yine tarafınıza verilecek zarfın içine koyarak hotel resepsiyonunuza bırakınız. Kuryemiz karşılaşmanın ertesi günü hotelin resepsiyonundan zarfı teslim alacaktır.