Hakkımızda

Barcelona, Real Madrid, Manchester United, Chelsea…  Madonna, Lady Gaga, Coldplay, Rihanna… Şampiyonlar Ligi Finali, Roland Garros , Dünya Kupası, Formula 1… Tomorrowland, White Sensation, Sonar, Sziget…

High Five Sports & Entertainment; siz müşterilerinin bu ve bunlar gibi dünyanın en büyük ve prestijli etkinliklerine katılabilmelerini sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Şirketimizi kurarken kendimize şu soruyu sorduk. Bir Premier Lig maçına gitmek , Şampiyonlar Ligi Finali ya da Dünya Kupası’ni yerinde izlemek , Roland Garros veya Wimbledon tenis turnuvalarının atmosferine yerinde tanıklık etmek, dünyaca ünlü yıldızların konserlerine katılmak yada  en popüler festivallarde bulunmak istesek bileti nereden temin edebiliriz?

High Five Sports & Entertainment ile katılmak istediğiniz her etkinlik için kolayca bilet temin edebilirsiniz. Sitemizi gezerken de göreceksiniz ki katılmak istediğiniz etkinlikler çerçevesinde sadece bilet değil, kurumsal ağirlama paketleri, VIP koltuklar, dünyaca ünlü yıldızlarla tanışma imkanı bulabileceğiniz buluşma paketleri, çözüm ortaklarımız ile oluşturduğumuz paket turlar da sizlere sunabileceklerimiz arasındadır.

Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, Türkiye’de dünyadaki her etkinliğe, istenilen her kategoriden bilet temini yapabiliriz diyebilecek, aklınıza gelebilecek her türlü soruya sizi tatmin edecek cevapları verebilecek ve bu işi profesyonelce yapıyoruz diyebilecek tek şirketiz.

Size ise, “ben de oradaydım” diyebilmek için, sadece katılmak istediğinizi etkinliği seçmek ve bize ulaşmak kalıyor.

Şimdiden iyi eğlenceler,

High Five Sports & Entertainment